Voor de ambulanceberichten (berichten 8,9 en 10) en spoedeisendehulpterugkoppeling (bericht 12) komt er vanaf Q4 2025 een nieuwe informatiestandaard beschikbaar: versie 2.5.0. Waarom en wat houdt deze in?

In versie 2.4.0 zijn veel wijzigingsverzoeken binnengekomen op basis van: feedback uit het zorgveld en van leveranciers

Lees meer

Welke stappen moet ik ondernemen om met de spoedmelding van huisartsenspoedpost (bericht 21) naar meldkamer aan de slag te gaan?

In dit stappenplan voor huisartsenspoedposten en voor de meldkamers van RAV’s kunt u lezen welke stappen nodig

Lees meer

Hoe werkt de Spoedeisendehulpterugkoppeling (bericht 12) in de praktijk?

Er zijn verschillende bronnen waaruit u meer informatie kunt halen over hoe de spoedeisendehulpterugkoppeling: Factsheet Beknopte memo

Lees meer

Is het spoedeisendehulpterugkoppelbericht (feedback, bericht 12) wel conform AVG?

Aan de basis van dit antwoord staan de Richtlijn Gegevensuitwisseling acute zorg en de Staatscourant. De Richtlijn

Lees meer