Skip to the main content

  • Reeds beproefde berichtuitwisselingen

    In de zogeheten koploperprojecten beproeven we digitale berichtuitwisselingen die nog niet eerder gerealiseerd zijn. Maar er zijn ook berichtuitwisselingen die al beproefd zijn in koplopers en waar u mee aan de slag kunt gaan met uw ketenpartner(s). Bij de reeds beproefde berichtuitwisselingen wordt u ondersteund met:

    • informatie over werkafspraken, instructies en alles wat er verder voor handen is. Niet in de laatste plaats met de reeds ontwikkelde techniek;
    • een tegemoetkoming in de kosten voor een regionale projectleider die de implementatie begeleidt.

    De volgende berichtuitwisselingen zijn mogelijk indien u en uw ketenpartner(s) werken met de leveranciers die hieronder per berichtuitwisseling worden aangegeven. Tevens ziet u welke berichtuitwisselingen binnenkort mogelijk zullen zijn, nadat ze zijn beproefd in koploperprojecten.

     

     

    Mogelijkheid inhuur regionale projectleider (tegen financiële vergoeding)

    Om u te ondersteunen bij de implementatieis het mogelijk om via Met spoed beschikbaar een regionale projectleider in te huren die helpt bij de implementatie van berichten uit de Richtlijn die al beproefd zijn in koploperprojecten en dus al landelijk worden uitgerold. Voor deze inhuur is een financiële bijdrage beschikbaar voor regio’s en zorgorganisatiesVooral voor zorgaanbieders en regio-organisaties die gebrek hebben aan projectleiderscapaciteit is dit een mooie kans om toch aan de slag te gaan. Lees er hier meer over!

    Meer weten of ondersteuning nodig?

    Wilt u meer weten over hoe u aan de slag kunt gaan of meer informatie over de inhuur van een regionale projectleider en de financiële vergoeding die hiervoor beschikbaar is? Neemt u dan contact met ons op!

     

    Contact

    • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

     

    Ga ook aan de slag met digitale gegevensuitwisseling!