Skip to the main content

  • Rapportage (vernieuwd!) van ambulance naar huisarts

    Huisartsenpraktijken die werken met ChipSoft HiX voor de huisartsenzorg kunnen met regionale ambulanvevoorzieningen (RAV’s) al aan de slag met de vernieuwde rapportage van ambulance naar huisarts. Voor alle overige HIS-leveranciers zijn we nog op zoek naar koplopers.

    Aan de slag met de implementatie van de rapportage van ambulance naar huisarts

    Huisartsenpraktijken die werken met ChipSoft HiX voor de huisartsenzorg die interesse hebben in de rapportage en dit hebben afgestemd met de RAV, kunnen dit bij hun contactpersoon bij ChipSoft aangeven. Zij worden dan verder ondersteund door ChipSoft die het regelt met Enovation aan de RAV-zijde.

    In deze factsheet over de rapportages verleende zorg (ook vanuit de SEH en meldkamer) vindt u meer informatie over de meerwaarde van deze vernieuwde rapportage.

    Meer weten?

    Wilt u meer weten over deze berichtenuitwisseling of heeft u andere vragen? Neem dan contact met ons op! We helpen u graag verder!

     

    Contact

    • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

    Ga ook aan de slag met digitale gegevensuitwisseling!